847-298-2200

Doktor Aleksandr Gorodecki to główny specjalista i założyciel kliniki IMED MRI&VEIN. Lekarz wyższej kategorii medycznej, board certified w 2001 roku.

Kształcił się w University of Illinois, z powodzeniem ukończył 6-letnią rezydenturę o wąskim profilu w Northwestern University ze specjalizacji radiologia diagnostyczna i zabiegowa i uzyskała prawo wykonywania inwazyjnych i małoinwazyjnych zabiegów chirurgicznych na żyłach.

Długi, ponad dwudziestoletni staż lekarski i duże doświadczenie w pracy pomogły dr. Gorodeckiemu stać się znanym i wyjątkowym profesjonalistą w dziedzinie diagnostyki praktycznie każdej choroby.

Dr Aleksandr Gorodecki posiada także certyfikat ARDMS w specjalizacji ultradźwiękowe skanowanie naczyń. Około 5 lat temu z powodzeniem zaczął przeprowadzać małoinwazyjne metody leczenia żył, takie jak endożylne leczenie laserowe, wszystkie rodzaje skleroterapii żył i flebektomii. Wielokrotnie brał również udział w konferencjach poświęconych problemom współczesnej flebologii.

Prowadzi w radiu stałą medyczną audycję edukacyjną dla pacjentów i wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jak najwięcej na temat żylaków kończyn dolnych.

Posiada ogromne doświadczenie w diagnozowaniu chorób żył i w ich leczeniu. Pozwala mu ono prawidłowo rozpoznawać problemy związane z niewydolnością żył i w porę wykrywać inne przyczyny dolegliwości, które mają podobne objawy do żylaków.

Do wyjątkowych zalet dr. Gorodeckiego należy zaliczyć także jego szczególne zwracanie uwagi na detale podczas badania pacjentów oraz precyzyjne mistrzostwo chirurgiczne. Potrafi on również w sposób przystępny i dokładny wytłumaczyć pacjentowi wszystko, co dotyczy jego choroby i planu leczenia oraz zapewnić osiągnięcie jak najlepszego przewidywanego wyniku.

Contact Us

map395 E Dundee Rd Ste 150, Wheeling, IL, 60090

map7804 W College Dr #3N, Palos Heights, IL, 60463

map(847)298-2200