847-298-2200

Doktor Aleksandr Gorodecki to główny specjalista i założyciel kliniki IMED MRI&VEIN. Lekarz wyższej kategorii medycznej, board certified w 2001 roku.

Kształcił się w University of Illinois, z powodzeniem ukończył 6-letnią rezydenturę o wąskim profilu w Northwestern University ze specjalizacji radiologia diagnostyczna i zabiegowa i uzyskała prawo wykonywania inwazyjnych i małoinwazyjnych zabiegów chirurgicznych na żyłach.

Długi, ponad dwudziestoletni staż lekarski i duże doświadczenie w pracy pomogły dr. Gorodeckiemu stać się znanym i wyjątkowym profesjonalistą w dziedzinie diagnostyki praktycznie każdej choroby.

Dr Aleksandr Gorodecki posiada także certyfikat ARDMS w specjalizacji ultradźwiękowe skanowanie naczyń. Około 5 lat temu z powodzeniem zaczął przeprowadzać małoinwazyjne metody leczenia żył, takie jak endożylne leczenie laserowe, wszystkie rodzaje skleroterapii żył i flebektomii. Wielokrotnie brał również udział w konferencjach poświęconych problemom współczesnej flebologii.

Prowadzi w radiu stałą medyczną audycję edukacyjną dla pacjentów i wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jak najwięcej na temat żylaków kończyn dolnych.

Posiada ogromne doświadczenie w diagnozowaniu chorób żył i w ich leczeniu. Pozwala mu ono prawidłowo rozpoznawać problemy związane z niewydolnością żył i w porę wykrywać inne przyczyny dolegliwości, które mają podobne objawy do żylaków.

Do wyjątkowych zalet dr. Gorodeckiego należy zaliczyć także jego szczególne zwracanie uwagi na detale podczas badania pacjentów oraz precyzyjne mistrzostwo chirurgiczne. Potrafi on również w sposób przystępny i dokładny wytłumaczyć pacjentowi wszystko, co dotyczy jego choroby i planu leczenia oraz zapewnić osiągnięcie jak najlepszego przewidywanego wyniku.

IMED MRI&VEIN to wyspecjalizowane centrum medyczne, w którym diagnozujemy i leczymy żylaki kończyn dolnych. Klinika została otwarta w 2007 roku i od tamtego czasu z powodzeniem rozpoznajemy choroby praktycznie wszystkich układów organizmu. W tym celu stosujemy nowoczesne metody, takie jak rezonans magnetyczny (MRI), badanie naczyń szyi i głowy (MRA) oraz badanie ultrasonograficzne.

Założycielem i głównym specjalistą kliniki jest lekarz wyższej kategorii – Aleksandr Gorodecki. Wyjątkowość naszego ośrodka wyraża się w tym, że od samego początku dr Gorodecki w szczególny sposób traktuje każdego chorego: zwraca uwagę na najdrobniejsze dolegliwości, stawia prawidłowe diagnozy, a wszelkie uzyskane informacje na temat zdrowia przedstawia pacjentowi w pełnym zakresie i w możliwie przystępny sposób.

W rzeczywistości nasza klinika ma 2 podstawowe kierunki działania:

  1. Badanie diagnostyczne rezonansem magnetycznym każdego układu w organizmie człowieka.
  2. Pełny zakres usług dotyczących rozpoznania i leczenia żylaków.

W USA z każdym rokiem narasta problem nie tylko występowania chorób żył, ale także ciągłego pogarszania się stanu chorych osób. Dlatego, podążając za rozwojem współczesnej medycyny, zaczęliśmy aktywnie zajmować się wielostopniową diagnostyką i leczeniem zmienionych chorobowo naczyń żylnych. Od momentu powstania działalność naszej kliniki była ukierunkowana na nieoperacyjne metody leczenia wszelkich zmian żylakowatych, ale ponieważ jesteśmy zwolennikami kompleksowego podejścia do leczenia chorych żył, dlatego w swoim arsenale mamy wszystkie nowoczesne techniki: ednożylne leczenie laserowe, różne rodzaje skleroterapii i miniflebektomia. Wszystkie te technologie stosujemy z zadowalającymi wynikami.

Nasza klinika jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do szczegółowej diagnostyki chorób żył, np. przenośny i stacjonarny skaner ultrasonograficzny z dodatkową funkcją badania układu naczyniowego i inne aparaty nowej generacji.

Do leczenia żył używamy lasera o niskiej częstotliwości, specjalnie zaprojektowanego do pracy wewnątrz naczyń. Długość fali promieniowania laserowego jest dobrana w taki sposób, że oddziałuje ona nie na krew w żyle, a na wodę w ściance naczynia. Dzięki temu żyła zostaje prawidłowo i niezawodnie „zamknięta” bez uszkodzenia otaczających ją tkanek.

W ciągu tylu lat istnienia naszej kliniki wypracowaliśmy swoje standardy działania: wysoki profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego pacjenta, wielowymiarowa diagnostyka i leczenie żylaków na wysokim poziomie oraz odpowiedzialność za rezultat końcowy.

Leczenie z nami jest zawsze trafione!

 

Contact Us

map395 E Dundee Rd Ste 150, Wheeling, IL, 60090

map7804 W College Dr #3N, Palos Heights, IL, 60463

map(847)298-2200